Mario Cimarro je najväčšou hviezdou ôsmej série Let’s Dance, a tak ho produkcia obsadila na zoznam účinkujúcich prvej časti ako zlatý kliniec večera. Kubánsky herec, žiaľ, veľké očakávania divákov nenaplnil, môže za to zrejme toto!

Vzhľadom na kubánsky pôvod bol Mario Cimarro u mnohých jednoznačným favoritom, ktorý by mal na parkete svojimi latino pohybmi slovenskú konkurenciu zvalcovať. Žiaľ, stal sa presný opak. S 12-timi bodmi od poroty ostal svalnatý krásavec visieť na úplnom konci rebríčka.

Po nostalgickom úvode, počas ktorého známy herec na pódium docválal na koni za tónov titulnej piesne telenovely Skrytá vášeň, mala určite nejedna diváčka zimomriavky. Tie sa počas tanca, bohužiaľ, úplne vytratili.

Pod neohrabanejšie pohyby sa ale určite podpísalo i zranenie, o ktorom možno diváci ani netušili. Účasť Juana Reyesa v prvom kole bola dokonca ohrozená! ,,Áno, môžeme potvrdiť, že Mario Cimarro sa počas skúšky nešťastne zranil. Veríme, že dnes večer to zvládne, odtancuje aj napriek svojmu zraneniu a predstaví sa našim divákom,“ vyjadrila sa televízia Markíza pre Nový Čas ešte pred začiatkom priameho prenosu, pričom 51-ročný fešák musel navštíviť chiropraktika. Divokú čaču, i keď s ťažkosťami, napokon odtancoval.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook/Let’s Dance