Ubehol týždeň a my sme boli opäť svedkami ďalšej veľkej premeny. Tentokrát sa stal hlavným hrdinom Marián Indrišek, ktorý rozhodne nedisponoval pevnou vôľou a citové vydieranie rodičov využíval na prejedanie sa. S príchodom trénera Maroša Molnára však dojedol svoju poslednú pizzu a vybral sa v ústrety novému životu.

Marián bol do dvoch rokov v detskom domove a následne si ho adoptovali jeho noví rodičia. Napriek tomu, že miloval jedlo, nikdy nepatril k chlapcom, ktorí by športovali či aspoň sledovali šport v televízií. Jeho vášňou sa stalo sedenie za počítačom, ktoré sa mu spolu s nesprávnou životosprávou postaralo o morbídnu nadváhu. V jeho 25. rokoch sa tak dostal na hranicu 165,5 kilogramov.

Aj napriek tomu, že mal veľké reči, keď prišlo na cvičenie, do smiechu mu rozhodne nebolo. Dokonca sa priznal, že má pravidelne chuť vyhodiť z okna všetky posilňovacie stroje, vrátane svojho trénera Maroša. Jeho snúbenica sa však stala zároveň jeho najväčšou motiváciou a opäť ho nakopla. Pri finálnom vážení sa pred kamerami objavil atraktívny muž, ktorý za rok schudol neuveriteľných 64 kilogramov. Jeho súčasná váha je tak 102 kíl, no Marián začína nový život a rozhodne mieni schudnúť minimálne ďalších desať. My mu gratulujeme a držíme palce pri zhadzovaní ďalších kíl!

Kedysi

Dnes

Foto: Facebook, Instagram