Dnes je pre speváčku Máriu Čírovú veľký deň, presne pred 30-timi rokmi totiž prišlo na svet dievčatko s obrovským talentom, ktorému v súčasnosti leží pri nohách celé Slovensko. Pri tejto príležitosti zverejnila nadaná hudobníčka nádhernú baladu Dokonalý svet.

Už začiatok roka bol pre Máriu Čírovú mimoriadne úspešný, keď sa jej podarilo získať prestížne divácke ocenenie OTO v kategórii Speváčka roka. V podobnom duchu sa bude niesť aj koniec roka – Mária už o pár dní vystúpi na svojom veľkolepom koncerte 3ONE & 1ONLY MÁRIA ČÍROVÁ, na ktorý sa lístky okamžite vypredali, v dôsledku čoho musela byť šou presunutá z Istropolisu do Incheby.

maria cirova

Krásny darček k 10. výročiu kariéry a 30. narodeninám

Takýto veľký záujem fanúšikov bol určite pre Máriu úžasným darčekom k 10. výročiu jej kariéry a zároveň i predčasným prekvapením k dnešným 30. narodeninám, kedy Majka nemyslí len na seba. V tento slávnostný deň totiž slovenská kráska po dlhšom čase vydala novinku s názvom Dokonalý svet z dielne dvojice Mišo Biely a Samuel Kovács, ktorí majú na svedomí i megahit Unikát. . „Dokonalý svet hovorí o tom, ako plynie čas, a že by sme na to nemali zabúdať. Myslím, že je dobré, mať pred sebou stále nejaký cieľ – potom človek v živote nikdy nie je sám,“ Mária vysvetlila posolstvo textu svojho nového singla.

3 generácia a kôň

Vo videoklipe k skladbe Dokonalý svet môžeme okrem samotnej speváčky vidieť aj slovenskú hereckú legendu Máriu Kráľovičovú a Máriinu rozkošnú dcérku Zoe, ktoré v magickej jesennej atmosfére vykresľujú tri generácie. Tri žienky zároveň dopĺňa nádherný kôň metaforicky zobrazujúci život – divák môže prostredníctvom interakcie jednotlivých postáv s koňom pozorovať, ako sa vekom človek vyvíja a mení svoj postoj k životu.

Maria Cirova

Napriek tomu, že videoklip natáčala Mária ešte minulý rok v lete, nakoniec sa rozhodla, že si ho nechá ako narodeninový darček. „Všetko je tak, ako má byť. Odkaz videoklipu dokonale ladí k môjmu aktuálnemu súkromnému aj pracovnému jubileu a navyše sa krásne hodí k jesenno-zimnej atmosfére týchto dní,“ dodáva na záver. Vám prajeme dokonalý umelecký zážitok a Márii všetko najlepšie k dnešným narodeninám! ❤

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: SOUL FOR SHOW | Foto: SOUL FOR SHOW, Instagram/mariacirova