Mária Bartalos sa už môže pýšiť poriadnym tehotenským bruškom. Známa slovenská herečka sa totiž o pár týždňov stane po prvýkrát mamičkou, pričom pred časom prezradila, že očakávajú malého synčeka. Najnovšie si preňho pripravila krásne vyznanie!

Máriu pozná väčšina fanúšikov najmä z televízneho seriálu Oteckovia, kde stvárňovala postavu nesmelej Lindy. Z daného projektu sa však postupom času vytratila, keďže aktuálne trávi čas na materskej dovolenke. Termín herečkinho pôrodu má byť pritom na prelome júna tohto roku.

Zdá sa však, že sa úspešná ryšavka prvého dieťatka nevie dočkať. Napriek tomu, že si spolu s manželom Adriánom strážia súkromie, ako sa dá, pre svojho ešte nenarodeného synčeka zverejnila krásne vyznanie.

Niekedy mám pocit, že mi malinký dáva jasne najavo, že sa sem teší viac, ako si myslíme. Ale ja to viem,“ rozcítila sa pri pohľade na fotku z ultrazvuku a malých vecičiek v šedej farbe. „Si tak veľmi milovaný,“ dodala na záver, pričom si neodpustila ani detail na svoje narastajúce bruško! ❤️

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Herečka Mária Bartalos s manželom Adriánom

Foto: Instagram/Maria.Bartalos, Diva.sk, YouTube