Mária Bartalos len nedávno oznámila radostnú novinu. Herečka z rodinného seriálu Oteckovia je v radostnom očakávaní, čo potešilo a zároveň sklamalo mnohých fanúšikov. Dôvod je jednoduchý – sympatická a nadaná brunetka tak opustí dej aktuálne najväčšieho trháku.

Po tom, čo kompetentní oficiálne potvrdili Máriin koniec na natáčaní ďalších epizód Oteckov, sa na sociálnych sieťach strhla dostova lavína zarmútených komentárov. Verejnosť, samozrejme, chápe, že Bartalos odchádza zo seriálu kvôli zdraviu svojho dieťaťa, no napriek tomu väčšina sledovateľov skryť veľké sklamanie nedokázala , či dokonca niektorí bojujú za to, aby sa jej tehotenstvo „prenieslo“ i do postavy Lindy.

Podľa všetkého však hviezda šou Tvoja tvár znie povedome nepovedala svoje posledné slovo. Mária totiž dostala v rámci fotenia postáv z Oteckov novú úlohu snehulienky, kde sa zúčastila i s tými najmladšími hercami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tento fakt potešil mnohých nadšencov, keďže to môže znamenať jediné – tvorcovia s Mary do budúcna zrejme stále počítajú. Nech už je to akokoľvek, seriálovej učiteľke Linde to v role rozprávkovej bytosti veľmi pristalo a dokonca na nej už vidno prvé zmeny počas tehotenstva. Aj vy na Márii vidíte tie zlaté baculaté líčka?

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/Oteckovia