Varíme, žehlíme, perieme, upratujeme, roztiahneme nohy pre potešenie aj pre pokoj v rodine, nakupujeme, rodíme, prebaľujeme, dojčíme…. My, ženy, toho zvládame neskutočne veľa. Každý deň! Aj keď to mnohí muži nevedia oceniť, Marek je iný. On sa totiž vyjadril krásne a vyzýva k tomu aj ostatných chlapov…

Nepoznáme Mareka, nepoznáme ani jeho polovičku, ale má od nás obrovské plus. Apeluje na všetkých chlapov, aby si nás, ženy, vážili. Aby ocenili, čo všetko robíme a nesťažujeme sa. Že nám majú poďakovať za ten najkrajší dar, ktorý im vieme dať – dieťa. Vyjadril city svojej žene, poďakovanie za všetko, čo pre neho robí a radosť, ktorú prežíva preto, že ju má. Ale dosť bolo. Prečítajte si samé to krásne vyznanie (a podstrčte ho pokojne aj svojej polovičke na inšpiráciu). ;)

„Ahoj volám sa Marek a rozhodol som sa apelovať na mužov ktorý si nevážia svoje polovičky. Začnem tým že v roku 2005 som spoznal v jednom nemenovanom bare v Bratislave to najkrajšie dievča na svete. Sedela tam sama pri bare a pila víno ja som sedel s kamarátmi v boxy a tiež popíjal a vtom som si všimol ako sa na mňa usmieva hneď ako som ju zbadal som sa zamiloval, a dovtedy som veru neveril na lásku v prvý pohľad . Vymenili sme si čísla a on pár mesiacov už sme spolu začali chodiť následne sme sa vzali a aj začali spolu bývať . No ale späť k téme . Chlapi ja viem že to je so ženami niekedy fakt ťažké tie ich nálady , bolesti hlavy , zvyšovanie hlasu bezdôvodne ale nenechajte sa vyprovokovať sú to proste ženy miesto urážania a odvrkovania radšej trestnite dverami choďte do prvého kvetinárstva a kúpte jej krásnu ružu a choďte späť domov k nej dajte jej tú ružu obím ju a poďakuj zato že ju máš. Veď konec koncov čo by sme bez žien robili? Ženy nám dávajú lásku,nehu,pocit domova , a to najkrajšie deti. Každý jeden chlap potrebuje prísť domov ku žene ktorá ho pohľadí, nežne obíme a dá mu bozk .My muži tiež nie sme andelíkovia tiež vieme byť na ne hnusný a arogantný keď sa nám niečo v práci nepodarí alebo nás niekto naštve no ona je tu vždy pre teba zodvihne ti náladu , a snaží sa byť pozitívna aj keď vidí že nie si na ňu príjemný.Chlapi žiadna bokovka na jednu hodinu po ktorej vlastne zistíš že nemáš peňaženku :D nestojí za celý život so ženou ktorá ťa miluje a dala by za teba aj posledné , dáva ti lásku , pocit šťastia a hlavne to že sa každý deň máš ku komu vrátiť domov . To najkrajšie čo mohol boh stvoriť je žena ! Ženy sú tak jemné a pritom silné bytosti.
23.3.2016 ráno som vstal , umyl sa , naraňajkoval , obliekol a letel do práce .. V polke cesty začalo svietiť slnko tak som si stiahol tienič a tam bolo napísané na dvoch malých žltých papierikoch „DOBRÉ RÁNO LÁSKA DÚFAM ŽE MÁŠ KRÁSNY DEŇ A DÚFAM ZE TERAZ HO BUDEŠ MAŤ EŠTE KRAJŠÍ .MILUJEM ŤA “ a na druhom bol prilepený POZITÍVNY tehotenský test .Najprv som si myslel že ešte spim alebo čo ale hneď som sa otriasol otočil auto a letel domov. Odomkol som moja žena v kuchyni nechápala čo robím doma opýtala sa ma “ zabudol si niečo“ prišiel som k nej zdvihol ju do vzduchu a začal som s ňou krútiť bol to najkrajší moment v mojom živote .
16.12.2016 o 6:16 sa mi narodil krásny syn Sebastian.
Bol som pri mojej žene od samého začiatku od prvých kontrakcií až po samotný pôrod . Pôrod bravúrne zvládla. Ale keď som ju videl v akých bolestiach trpí ako kričí nebolo mi všetko jedno a viete čo? ona po skoro 45 minútovom samotnom pôrode keď malý prvý krát zaplakal sa smiala, a plakala nie od bolesti ale od šťastia .Vtedy som si uvedomil aká je žena silná bytosť a akú bolesť musí znášať v živote. No zvládol by si 9 mesiacov nosiť v sebe ďalší život? . Zatiaľ čo mi plačeme keď máme len soplík :D oni sa radujú pôrodnej bolesti! Bez žien by nebol ľudský život a ani my! Týmto sa chcem poďakovať všetkým ženám na tejto planéte že ich máme a veľmi ich obdivujem! Takže milí páni vážte si svoje polovičky .. Či už sú mami alebo nie. Všetky ženy sú úžasné.“

Pozn. redakcie: Text Mareka je uverejnený bez akýchkoľvek úprav a zásahov redaktora. Za chyby v texte neručíme. :)

Foto: Pixabay