Popularita pôvodného slovenského seriálu Oteckovia z produkcie TV Markíza neustále stúpa a nadšené diváčky si pravidelne každý deň podvečer sadajú k televíznym obrazovkám, aby si pozreli ďalšie pokračovanie príbehu o bláznivých mužoch, ktorí sa bezúspešne trápia so svojimi ratolesťami. Veľkým ťahákom pre všetky ženy sú predovšetkým hlavní mužskí predstavitelia tohto mimoriadne vydareného projektu, ktorých sa so cťou zhostili poprední slovenskí herci Braňo Deák, Vlado Kobielsky a Filip Tůma.

„Svätú trojicu“, ktorá pravidelne rekapituluje svoje trampoty nielen so ženami večer pri pive, však doplnil aj donedávna slovenskému divákovi neznámy divadelník Marek Fašiang. Ikonický hlas Harryho Pottera dnes viacerí označujú za dvojníka kanadského lámača sŕdc, herca Ryana Goslinga, na ktorého sa až nápadne podobá.

Uživil by sa aj ako model

Sympatický seriálový otecko očividne veľmi rád skúša nové veci, a preto sa rozhodol zúročiť svoju momentálnu, ešte stále narastajúcu popularitu. Tentokrát sa nechal nahovoriť na úlohu modela, ktorú si spoločne aj so svojimi kolegami zo seriálu vyskúšal počas Bratislavských módnych dní, za čo zožali obrovský potlesk. Marek to však výborne zvládol aj pred objektívom! Herca totiž zvečnil fotograf Jakub Gulyas a snímky, ktoré zo vzájomnej spolupráce vzišli, podobu so svetoznámou celebritou iba potvrdili!

Marek na fotkách Jakuba Gulyasa

Marek Fašiang sa podobá na Ryana Goslinga

Marek Fašiang na Bratislavských módnych dňoch

Bratislavské módne dni

Foto: Instagram/Jakub Gulyas