Uplynulý predškolský víkend dal účastníkom reality šou Ruža pre nevestu poriadne zabrať. Najprv sme sa dozvedeli, že si mal Tomáš Tarr ešte počas vzťahu s Petranou vypisovať aj s Marcelou Dolniakovou a inými ženami, potom sa cesty dvojice Tomáša a Marcely za záhadných okolností rozdelili. O tom, ako to bolo, sa rozhovorila samotná Marcela.

Rozchod s expriateľom Tomášom už Marcela Dolniaková rozoberať neplánovala, no Petranine nepriame reakcie na situáciu ju nenechali chladnou. Najprv plavovláska na svojej sociálnej sieti zverejnila obrázok lebky a neskôr zavesila na sieť video, ktoré zožalo veľkú vlnu kritiky. „Nehovorím, že si to zaslúžila, ale hovorím, že Božie načasovanie je vždy správne,“ postovala Petrana.

petrana

Reakcia na seba nenechala dlho čakať. „Nechcela som to riešiť už, posunúť sa z tejto etapy, ale keď mi desiatky ľudí poslalo toto video a Petranka sa mi sťažovala, že po podcaste s Oskim už kašle na toto celé. Nie, ona má charakter sa ešte aj verejne posmievať,” vyjadrila sa Marcela na Instagrame. Petrana by mala ísť podľa nej ďalej a prestať riešiť svoje minulé vzťahy.

Nakoniec padlo aj vysvetlenie, či sa Tomášov vzťah s potetovanou športovkyňou skončil kvôli informáciám, ktoré sa objavili v podcaste Oskara Baramiho Snami. Marcela podobné špekulácie odmieta a razantne žiada svoju bývalú súperku, aby konečne dospela. „A o tom, že sa nášmu rozchodu vysmieva, ani nejdem hovoriť. To je správanie vyspelej, vyrovnanej ženy, ktorá ma má ovplyvňovať? Fakt? Vždy som vravela, že s ňou nemám žiadny problém a nemám ho ani dodnes, ale už ma nebaví, ako je môj osobný život spájaný s ňou a s jej „zážitkami“. A ako sa ona sama do neho pozýva. Stačilo,” odkázala tmavovláska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/petranagala, dolniackam, tvmarkizaofficial