Dlhoročný spevák Otto Weiter prekonával ešte donedávna vážne zdravotné problémy so srdcom a dnes sa musí spamätávať z najkrutejšej rany osudu. Bývalý repeťák prišiel náhle o milovanú polovičku Andreu, ktorá po jeho boku vždy oddane stála. Hoci bola skutočná príčina smrti prvé dni neznáma, definitívne svetlo do prípadu vniesli výsledky pitvy.

Milovník šlágrov prežíva veľmi nešťastné obdobie. Nielenže musí sám bojovať s oslabeným srdiečkom, teraz na náročné časy ostal celkom sám. Jeho drahá manželka, speváčka Andrea Fischer náhle skonala vo veku 47 rokov, no jej tragické úmrtie počas spánku ostávalo neobjasnené.

otto weiter

Podľa zistení Nového času mala brunetka krátko pred uložením sa do postele spadnúť v kúpeľni na hlavu, no o svojom trápení nikomu nepovedala a lekársku pomoc taktiež nevyhľadala. Otto ju začul v strede noci hlasno chrčať, po čom prestala úplne dýchať.

Zachrániť zranenú ženu sa už, žiaľ, nepodarilo. Dohady o tragickom páde v kúpeľni majú potvrdzovať aj výsledky pitvy. „Pitva ukázala, že Andrejke praskla cieva v dôsledku silného nárazu pri páde a prišlo k silnému vnútornému krvácaniu,“ prehovoril zdroj z blízkeho okolia rodiny.

andrea fischer

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/Otto Weiter, Andrea Fischer