Modelka Hailey Baldwin a zbožňovaný spevák Justin Bieber vytvorili priam idylický párik. Hoci svoju lásku spečatili pred oltárom už pred dvomi rokmi, oznámenie o splodení prvého potomka zatiaľ akosi neprichádza. Očarujúca plavovláska teraz odhalila zo súkromia manželov viac!

Ostro sledovaní americkí manželia sa môžu popýšiť harmonickým fungovaním, zatiaľ si však stále užívajú spoločný život len vo dvojici. Tisíce fanúšikov by správa o radostnom očakávaní bezpochyby potešila, no 24-ročná kráska prednedávnom uviedla veci na pravú mieru.

hailey bieber

Hailey je presvedčená o tom, že ju s drahou polovičkou spája zmyselná kombinácia, vyvážená jej mysliteľským pohľadom na svet a spevákovým emocionálnym cítením. Partneri sa vraj dokonale doplňujú a navzájom sa od seba učia prizerať na život pohľadom toho druhého. Blondínka zároveň jedným dychom dodáva, že si priaznivci na prominentné bábätko ešte nejaký čas určite počkajú.

V kráskinom živote nastali netypické zmeny

,,Čudné je, že ja som vždy chcela mať dieťa čo najskôr, ale teraz, keď som už vydatá, pociťujem omnoho menšie nutkanie,“ mladá pani Bieberová prekvapila v rozhovore pre zahraničný magazín Billboard nečakaným obratom materinských pudov. ,,Som ambiciózne dievča s množstvom projektov. Raz sa to určite stane, no nie teraz.“

Nie je žiadnym tajomstvom, že Hailey trpí vážnymi problémami s pleťou – pasuje s dospeláckym akné, kvôli čomu musí užívať antikoncepciu. Práve to jej spôsobuje hormonálne zmeny. I tento faktor sa podpísal pod modelkine rozhodnutie odložiť rozrastenie dvojčlennej rodinky na neurčito.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

justin bieber manželka

Zdroj: Billboard.com | Foto: Instagram/Haileybieber