Klasické leto, ktoré pre mnohých znamená v prvom rade dovolenku pri mori, je tento rok kvôli koronasituácii ohrozené. Mnohé populárne osobnosti, medzi nimi napríklad Adela a Viktor Vinczeovci, sa preto už vopred rozhodli neriskovať a zostať na Slovensku. Ich príklad, zdá sa, najnovšie nasleduje rodina Švajdových. Známi moderátori kvôli deťom zainvestovali do domu na kolieskach!

Moderátori Zlatica Švajdová (42) a Patrik Švajda (48) už od narodenia prvého spoločného synčeka Lea (10) žijú najmä preňho a jeho brata Adamka (3). Pre chlapcov preto už teraz začali spriadať plány na leto. Keďže najmä mužská časť rodiny zbožňuje rybárčenie, známi manželia sa rozhodli zaobstarať si niečo, čo sa im pri tejto záľube mimoriadne hodí a je to rozhodne omnoho pohodlnejšie než stan.

„Bol to môj nápad a priviezli sme ho asi pred mesiacom. Rozmýšľali sme, že sa nám to páči, a tak sme si napokon kúpili karavan,“ priznal Patrik Švajda s tým, že nový dopravný prostriedok lomeno príbytok urobil chlapcom nesmiernu radosť.

Veľký karavan má už za sebou aj svoju rybačkovú premiéru. „Boli sme tam asi štyri dni. Chlapci boli veľmi šťastní, pretože je to pre nich to správne dobrodružstvo. Ísť na ryby a môcť tam prespať nie v stane, ale malom domčeku. Alebo ako hovorí Adamko – v bunkri!“ Patrik dodal, že karavan pritom nie je už celkom nový, zato je však vo výbornom stave. Kúpil ho od kamaráta. Pôvodná cena takéhoto modelu sa pohybuje okolo 8.000 eur.

Ak sa toto leto vyberiete na Domašu a uvidíte tam biely karavan, je dosť možné, že bude patriť práve Švajdovcom. Práve pri tomto obľúbenom vodnom diele si totiž plánujú postaviť svoj „základný tábor“. „Máme tam aj loďku,“ vysvetlil moderátor. „Už sa tešíme na cesty za rybárskymi dobrodružstvami!“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/zlaticapuskarova