Bezstarostnej Mandy sa pred troma rokmi kompletne zmenil život a musela si prejsť hotovým peklom. Jej príbeh je o to zarážajúcejší, že dodnes nevie všetky detaily, ktoré spôsobili stratu jej oboch nôh. Dievčinin pohľad na túto tragédiu je však obdivuhodný, a dokonca sa rozhodla, že nájde toho “pravého“.

Mandy Horvath mala iba dvadsaťjeden rokov a jej život sa točil okolo školy, priateľov a vysokoškolských party. Na jednej z nich jej však niekto hodil do nápoja drogu a od toho momentu si vôbec na nič nepamätá. Našli ju v bezvedomí na železničných koľajniciach a polícia predpokladala, že sa pokúsila o samovraždu. Otrasená žena všetko ozrejmila v nemocnici, pričom sa musela zmieriť s faktom, že prišla o obe nohy.

Mladá žena však rozhodne nemá v pláne plakať do vankúša a taktiež sa nemieni ľutovať. Humor sa stal jej hnacou silou a pomohol jej zotaviť sa. Prijať svoj osud je dnes pre ňu omnoho jednoduchšie. Vďaka pozitívnemu postoju si získala aj veľké množstvo fanúšikov a so svojím hendikepom je zmierená natoľko, že sa rozhodla nájsť si priateľa. ,,Nikdy od teba neutečiem. Som zárukou na parkovanie v predných radách a mám úžasné robotické nohy,“ napísala na mobilnej zoznamke Tinder. :)

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram