Sú tomu dva týždne, čo sa na manchesterskom koncerte Ariany Grande ozvali dva výbuchy, ktoré zabili 22 fanúšikov krásnej speváčky a ďalších 50 zranili. Následkom tragických udalostí sa útla Ariana psychicky zrútila a vyhlásila, že chce okamžite ukončiť svoju kariéru. Fanúšikovia, pozostalí i rodina však 23-ročnú megastar podržali nad vodou a Ari na počesť zosnulých usporiadala benefičný koncert plný svetových hviezd!

Slzy, famózne výkony a odkazy od tých najväčších svetových hudobných hviezd súčasnosti! Koncom uplynulého týždňa sa na štadióne v Manchestri konal benefičný koncert na počesť zosnulých fanúšikov Ariany Grande, ktorí tragicky zahynuli počas útoku šialenca z Lýbie. Veľkolepej trojhodinovej šou sa zúčastnilo 50 000 fanúšikov krásnej speváčky, ale aj hviezd, ktoré sa počas koncertu vystriedali na pódiu. Svoju podporu a odkazy, ktoré hlásali mier a lásku, vyslovili Robbie Williams, Katy Perry, Miley Cyrus, Coldplay či Justin Bieber. Počas večera odzneli najväčšie skladby a hity hudobníkov, ktoré boli v mnohých prípadoch tematicky podmienené. Robbie Williams podnietil všetkých zúčastnených, aby jeho veľký hit ,,Strong“ spievali dookola s pozmeneným textom, ktorý hlásal, že Manchester je silný.

Ariana Grande sa na pódiu ocitla s mnohými umelcami, zaspievala si s kapelou Black Eyed Peas, Miley Cyrus, so svojim partnerom a raperom Macom Millerom či Victoriou Monet. Benefičný koncert krásnej brunetky sa vysielal v televíziách po celom svete, taktiež ho prostredníctvom online prenosov sledovali milióny divákov. A nám ostáva len veriť, že láska a hudba sú skutočne silnejšie než akékoľvek zlo a ľudská nenávisť..

Ariana koncert ukončila famóznou skladbou ,,Somewhere Over the Rainbow“

Miley Cyrus- Inspired

Ariana Grande- One Last Time

Robbie Williams- Angels

Justin Bieber

Kompetný line up večera

Foto: Twitter | Video: YouTube