Keďže títo úchyláci vedia, že ich zvrátené chúťky sú trestné, a v prípade odhalenia ich čaká väzenie, dorozumievajú sa pomocou symbolov, ktorých význam vedia dešifrovať len oni. Teda aspoň doposiaľ si to mysleli. Čím viac ľudí bude tieto znaky poznať, tým lepšie. Na prvý pohľad nevinne pôsobiace obrázky totiž veľmi presne definujú zvrátené chúťky ľudí, ktorých predmetom záujmu sú deti. [sociallocker]

Prvým symbolom je modrá trojuholníková špirála a znamená, že pedofila vzrušujú chlapci.

Znak pedofilov

Tento symbol modrej farby pripomína nemotorne nakreslenú špirálu, čo evokuje, akoby bola nakreslená neistou detskou rukou. Používajú ho pedofili, ktorých predmetom záujmu sú veľmi malí chlapci.

Znak pedofilov

Ružová, nevinne vyzerajúca srdiečková špirála naznačuje, že úchylák ide po malých dievčatkách.

Znak pedofilov

Ďalším symbolom je motýľ so srdiečkovými krídlami. Na prvý pohľad neškodný obrázok znamená, že pedofila vzrušujú chlapci aj dievčatká.

Znak pedofilov

Posledným symbolom je ružová srdcová špirála a modrá trojuholníková špirála zasadené do kruhu. Používajú ho zvrátení ľudia, ktorí bojujú za to, aby bola pedofília legalizovaná. Je zaujímavé, že tento znak sa objavil aj na výrobkoch určených pre deti či rôznych weboch s tematikou rodičov a detí.

Znak pedofilov

Foto: Pixabay.com [/sociallocker]