Internet je miesto, kde sa denne doslova kopia nevyžiadané rady od neznámych ľudí. Špecifická skupina sú mamičky. Silu ich hlasu pocítila aj Katie Harley, ktorá zazdieľala video svojej malej dcérky pri konzumácii jedla, aké sa u detí nevidí.

Katie Harley sa rozhodla, že chce dcérku naučiť na klasické jedlá už od útleho veku. Zašla tak za pediatrom, ktorý jej poradil, čo jej môže podávať namiesto klasickej detskej výživy. Okrem ovocia, zeleniny, arašidového masla, ktoré je bohaté na alergény, jej ako veľký zdroj živín lekár odporúčil steak.

Ako si malá Eliza pochutnáva na krvavom mäsku, Katie natočila aj na video, ktoré zavesila na Tik Tok. Samozrejme, netrvalo dlho a na mamičku sa začali sypať hejty o tom, ako chce iba na seba upriamiť pozornosť, alebo že takýto typ jedla nie je pre malé deti vhodný. Ona sa však ohradila radami odborníka, pričom prezradilla, že vnútorná teplota steaku dosahovala požadovaných 63 stupňov.

Korene spomínaného videa siahajú ešte do ferbuára 2022. Teraz ale Američnka zverejnila ďalšie, v ktorom vidno, že rozkošná Eliza steaky stále miluje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

@katiemayharley people loooove giving parenting advice to people who didn’t ask #momlife #momsoftiktok #baby #babydindin ♬ Major Bag Alert (feat. Migos) – DJ Khaled

@katiemayharley #duet with @katiemayharley ♬ Major Bag Alert (feat. Migos) – DJ Khaled

Zdroj/Foto: Tik Tok/katiemayharley