S novou časťou šou Československo má talent sme mali opäť možnosť vidieť skvelé výkony súťažiacich a aj jedno nemilé prekvapenie v podobe príchodu legendárneho speváka Jozefa Pátroviča. Ešte predtým však všetkým vyrazil dych niekto, kto má na rozdiel od neho skutočne obrovský talent.

Má len 11 rokov, no na pódiu predviedol niečo hodné dospelého speváka. Po tom, ako Michal Kunst zo Zlína porote prezradil, že má v pláne zaspievať známu áriu z posledného aktu opery Turandot Giacoma Pucciniho nazvanú Nessun dorma, ostali jej členovia mierne v rozpakoch. Mysleli si totiž, že budú svedkami len ďalšieho talentového fiaska. No opak bol pravdou.

Michal Kunst

Už pri prvom Miškovom tóne spadla všetkým sánka, pričom publikum mladík postavil na nohy ešte skôr, než vôbec dospieval. Na konci sa k obecenstu pridala aj porota, ktorá mu zložila obrovskú poklonu. Všetci prítomní dokonca skandovali „zlatý buzer“, na čo Jakub Prachař reagoval, že by si ho Michal určite zaslúžil, no jeden už operná speváčka dostala. Mladému talentu tak držíme palce, aby to dotiahol čo najďalej, možno až na najvyšší stupienok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk