Speváčka a herečka v jednej osobe Dáša Šarközyová prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Len nedávno sa totiž spolu s partnerom Tonym Poruchom stali šťastnými rodičmi prvého potomka. Po počiatočných komplikáciách si rodinka môže konečne užívať spoločne strávené chvíle.

Exotická kráska sa vždy prezentovala ako veselá osôbka, ktorej charizma a vášnivá energia dokázala rozžiariť všetko navôkol. Po tom, ako sa z nej stala hrdá mamička, sa tieto pocity ešte znásobili. Krásna Mamba tak pravidelne ukazuje sledovateľom na sociálnej sieti jedinečné zábery zo súkromia, ktorých hlavnou hviezdou sa stáva jej rozkošný synček.

mamba dasha dieta

Nadaná umelkyňa musela krátko po pôrode čeliť nepríjemným zdravotným ťažkostiam, z čoho sa ale napokon, našťastie, dostala. Možno i preto si teraz čarovné okamihy v kruhu svojich milovaných chlapcov naplno vychutnáva. Dáška sa tak neváhala podeliť aj o zábery, ktoré zachytávajú prvé spoločné Vianoce známych „Poruchovcov“.

Pármesačný drobec si v náručí láskavých rodičov spokojne spinká a absolvuje s nimi prvé menšie výlety. K roztomilej fotke fotke pri vianočnom stromčeku sa ocitol aj dojímavý komentár pyšnej mamičky: „Tento rok som prvýkrát naozaj myslela vážne vetu: “Nič nepotrebujem, všetko už mám”. A veľmi si to vážim, lebo tie najvzácnejšie veci nekúpiš.“ vyznala sa atraktívna speváčka, pričom nezabudla s humorom dodať, že trochu viac spánku by sa jej predsa len zišlo :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mamba dasa

Zdroj: Instagram/Mambadasha | Foto: Instagram/Mambadasha, Facebook/Mambadasha