Napriek tomu, že patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu, od ľudí sa jej dostávajú odporné správy týkajúce sa jej výzoru. Posledný týždeň bol pre speváčku a herečku Mambu Dashu psychicky veľmi náročný práve pre internetovú šikanu, ktorá sa spustila po treťom kole Let’s Dance.

Súčasťou ôsmej série Let’s Dance je aj Dáša Šarközyová, ktorá na svoj Instagram pravidelne prináša zákulisné info zo šou. Na každý priamy prenos sa snaží dokonale nastajlovať a zladiť sa s danou témou. Nie vždy sa však stretne s pochvalami.

Mamba priznala, že celý minulý týždeň mala úzkosti a depresie z hejtov na jej outfit z tretieho kola. ,,Potom, čo som celý týždeň čítala, že vyzerám ako Tonyho matka, že som stará, a že som tučná, a že som nevkusná, a že neviem čo ešte všetko, som si nebola vôbec ničím istá,“ uviedla, a to už na margo ružových šiat, v ktorých sa predviedla v nedeľu. Zo zúfalstva vraj takmer skončili v koši.

,,Takže som si ich vlastne skoro nedala len preto, lebo som bola zdeptaná po minulom týždni. A čo sa stalo tiež, že som sa rozhodla včera, že sa ani nebudem fotiť na červenom koberci,“ pokračovala rázne muzikálová hviezda, ktorá netúži po tom, aby niekto hodnotil jej postavu či výber šiat.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa umelkyňa na plné ústa povedala, že nemá rada kritiku, a tak každého, kto jej na Instagrame odošle reakciu vzbudzujúcu negatívnu emóciu, bude okamžite blokovať. ,,Možno je to pre niekoho nepochopiteľné, ale pre moje psychické zdravie je to nutné,“ uzavrela talentovaná Mamba Dasha. Celé jej vyjadrenie si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Zdroj/Foto: Instagram/mambadasha