Najdivokejšia slovenská speváčka Mamba Dasha sa čoskoro stane mamičkou svojho prvého dieťatka. S partnerom Tonym Poruchom sa na veľkú udalosť dôkladne pripravujú, nedávno však zverejnila vyjadrenie, v ktorom prehovorila do duše mnohým „zaslepeným“ mamičkám. 

Známa brunetka sa v šiestom mesiaci tehotenstva pustila do problematiky trápiacej viacero žien v druhom stave. Neustále rastúce bruško a rôzne zmeny, ktoré tehotenstvo prináša, netešia zrejme každú tehuľku, a tak im Mamba prehovorila rovno do duše.

Servítku si však pred ústa vôbec nedávala. Narovinu povedala, že ak nie sú ochotné obetovať 9 mesiacov pre svoje dieťa, ani ho radšej mať nemajú. S Dashiným názorom sa ale stotožnilo množstvo Sloveniek, ktoré jej na sociálnych sieťach vzdali hold.

Mamba Dasha o tehotných ženách

Vždy som si myslela, že budem v tehotenstve taký malý Vorvaň. ?? Predsalen, som skôr typ ženy “krv a mlieko”.. ale nakoniec som príjemne prekvapená a všetko si moc moc užívam ?.. ALE☝?.. aj keby som pribrala 20kg (čo sa ešte stále môže stať??‍♀️), tak mi to nevadí.. som na to pripravená a presvedčená, že to k tehotenstvu patrí.. každá tehotná žena má právo priberať a vyzerať “trochu horšie”.. tehotenstvo je naozaj veľmi náročné obdobie, a preto vzhľad je to posledné, čo by mali ženy (a ich muži) riešiť ☝?.. Som v šoku, keď vidím statusy tehotných deprimovaných žien, ktoré plačú nad svojimi “starými, dokonalopostavovými” fotkami, a to ešte ani neporodili. ? Akože-vážne????‍♀️.. O ženách, ktoré sú tak posadnuté svojou postavou, že sú schopné počas tehotenstva v posilke pomaly robiť vzpieranie, asi radšej ani nebudem hovoriť ????‍♀️.. Treba si uvedomiť, že týchto 9 mesiacov patrí proste tvojmu dieťaťu-si schopná sa pre ňho obetovať? Lebo keď už teraz nie a tvoja postava je pre teba dôležitejšia ako tvoje bábo, tak “mať dieťa” možno pre teba nie je tá najlepšia voľba ??‍♀️.. Pozor-netvrdím, že sa treba počas tehotenstva opustiť.. Dá sa byť aj aktívna, upravená, krásna tehuľka ?.. len to neklaďme na prvé miesto.. lebo tam by malo byť BÁBO❤.. Takže, všetky tehuľky, ktoré ste na tom možno trochu horšie, ako ste čakali, kľud-MÁME NA TO PRÁVO! ? Sme schopné zázraku, rastie v nás život a to je to najhlavnejšie!? Na “vrátenie sa” do starej kondície a formy bude po pôrode kopa času ?.. No a muži, nemusíte nás teraz výnimočne nosiť na rukách ?- stačí nás za tu ruku držať a podporovať v tomto období, sem-tam nás potešiť komplimentom, rozosmiať v emočnej chvíli a my vám za to porodíme zdravého, krásneho človiečika ❤.. Zaslúžime si to, no nie?

Foto: Instagram