Charizmatický svalovec si získal srdcia Slovákov v seriáli Pán profesor, Adam Bardy zahviezdil aj v Druhej šanci a prebojoval sa až do finále Let’s Dance. Niet pochýb o tom, že fanúšikovia si mladého herca rýchlo obľúbili a s nadšením čakajú, kedy si budú môcť pozrieť pripravovaný projekt Mama na prenájom.

Adam Bardy dostal od Markízy veľkú príležitosť účinkovať v dennom seriáli, v ktorom stvárni hlavnú postavu. Jeho priaznivci sa už novinky Mama na prenájom nevedia dočkať, a tak ich určite potešia prvé zábery, ktoré televízia zverejnila v rámci ukážky toho, čo si pre divákov pripravila na budúcii rok.

adam bardy

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Atraktívny herec sa po seriáli Druhá šanca opäť zhostil úlohy úspešného doktora, ktorého, bohužiaľ, opustila manželka. Na výchovu dcérky tak ostal úplne sám. Aby sa jeho princeznička nedozvedela pravdu, Martin ju oklamal a prezradil jej, že mamička pomáha opusteným deťom v Afrike. Na Hankine 6. narodeniny sa ale pri dverách nečakane objaví príťažlivá Naďa (Martina Zábranská), o ktorej je dievčatko presvedčné, že konečne prišla jej matka.

Slovenská novinka je adaptáciou tureckého seriálu s pôvodným názvom Benim Tatlı Yalanım. Pod palcom ju má šéfka vývoja hraných formátov TV Markíza a kreatívna producentka Evita Twardzik, ktorá je podpísaná aj pod seriálom Výnimočná Nikol s Táňou Pauhofovou.

mama na prenajom

Zdroj| Foto: markiza.sk