V štvrtok v noci sa začala sociálnou sieťou Facebook šíriť poplašná správa, že Martina Chovancová, mediálne známa ako Martinka z Turca, zomrela. Informácie o smrti svojráznej postavičky z reality šou Farmár hľadá ženu, ktoré priniesol jej kamarát Eduard Stencl, sa nakoniec potvrdili. 

Martina Chovancová, ktorá začala svoju mediálnu kariéru v reality šou Farmár hľadá ženu, dlhodobo zápasila so závislosťou na alkohole. Tá ju pre problémy s pečeňou priviedla až do nemocnice v Ilave, kde v štvrtok 11. augusta zomrela. O tragickom osude svojej dcéry sa rovnako známa mama Kleopatry z Turca, Anna Zuzaniaková, dozvedela od vnučky Barborky (16), ktorá je umiestnená v detskom domove.

MzT2

Ako sa však zdá, mamu kontroverznej hviezdičky smrť dcéry vôbec neprekvapila! ,,Vedela som, že sa to skôr či neskôr stane. Už raz bola takto zle a vtedy to prežila. Poslať ju na liečenie nemalo zmysel. Ona by tam nikdy nešla, vždy utekala k mužovi. Nemali sme v poslednom čase dobrý vzťah,“ priznala mama Martinky z Turca pre denník Nový Čas. Chladnou ju však nenechala myšlienka na svojho zaťa Martina Chovanca: ,,Spolu pili a takto to dopadlo. On žije, ona je mŕtva! Nech pohreb zaplatí ten, čo platil aj ich svadbu. Bola to pozvánka do pekla,“ dodala Anna Zuzaniaková.

Foto: Facebook, Youtube