Speváčka Dominika Mirgová zažíva chvíle, aké jej nikto neprial. Po tom, ako sa o údajnom manželovom pomere s inou slečnou dozvedela z médií, ostala hlboko sklamaná. Na neblahý incident zareagovala i jej mamina, avšak asi nie tak, ako by okolie čakalo.

K bývalej superstaristke sa informácia o manželovom romániku dostala počas toho, ako viezla osemročného syna Peťka do školy. O nevere doposiaľ netušila, no napriek veľkému sklamaniu by sa s Petrom Zvolenským rada pokúsila vychádzať aspoň kvôli dieťaťu.

mirgova zvolensky

Údajnej milenke Mirgovej manžela do reči príliš nebolo. Pre Nový čas podala len veľmi strohé prehlásenie. ,,Nebudem sa vyjadrovať,“ odkázala Klára, ktorá sa o prevalenie nelichotivej kauzy postarala sama, keď na Instagrame zverejnila fotografiu so Zvolenským.

Mama Dominiky Mirgovej je o celej záležitosti taktiež informovaná. Na krízu v dcérinom vzťahu reagovala nečakane odľahčujúcim spôsobom. „Nechcem sa im do toho miešať. Malý práve prišiel zo školy, je pekný slnečný deň a všetko je v poriadku,“ prehlásila pani Mirgová, ktorá zjavne ešte nad zaťkom palicu lámať nemieni.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika mirgova mama

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial