Ak si kladiete otázku či je toto priateľstvo naozaj možné a skutočné, jednoznačne áno! Malý chlapec Tyler a káčer Beaker tvoria nerozlučnú dvojicu už od narodenia a sú príkladom toho, že aj takéto nezvyčajné priateľstvo môže fungovať. Beaker sprevádza malého chlapca takmer všade a je obľúbeným členom rodiny.

Rodičia Tylera spomínajú na to, ako sa káčer dostal vlastne do ich domácnosti. Vo svojej záhrade totiž chovajú 11 kačíc a Beaker mal byť len jednou z nich. Keď Tylerov otec kupoval krmivo pre svoje kačice, pohľad mu spadol rovno na malého, prednedávnom narodeného káčera. Zapáčil sa mu a rozhodol sa, že ho kúpi a dá k ostatním do záhrady. Z nevinného nákupu sa však stal neobyčajný príbeh, ktorý obieha celý svet.

3

Káčer začal chodiť za ich malým synom Tylerom a nepohol sa od neho ani na krok. Od tej chvíle trávia spoločne všetok čas a káčer Beaker má taktiež svoje miesto vo vnútri domu. Aby toho nebolo málo, Tylerovo prvé slovo nebolo mama, ale ,,kačica“! ,,Beaker a Tyler sa spolu najradšej hrajú, no taktiež nesmie chýbať ani pri kúpaní. Na všetko poctivo dohliada a rád kradne jedlo Tylerovi z taniera, keď sa nepozerá,“ smeje sa mama Jennifer.

2

Rodičia sú nadšení, aké silné puto medzi nimi vzniklo a každý okamih zaznamenajú jedinečnými fotografiami.

8 7 6 5 4

Foto: BoredPanda