Ostro sledovaná show baví divákov v celej Slovenskej aj Českej republike. Väčšinou sme zvyknutí na vystúpenia, kedy sa diváci a porota skvele zabávajú na súťažiacich, ktorí často preceňujú svoje schopnosti. Tentokrát sa pokúsil o humorný kúsok jeden z porotcov, a to konkrétne JAKUB PRACHAŘ.  Rozkošné blonďaté dievčatko na pódiu mu ale dalo STOPKU!

Český moderátor a vynikajúci zabávač v jednej z posledných epizód zábavného programu Československo má Talent prezradil, že zvykne priateľom bežne predvádzať „LACHTANA“. Alebo ak chcete po slovensky – Uškatca/ tuleňa 🙂 Na otázku kolegyne Diany Mórovej o tom, ako sa to robí, len šteklivo odpovedal, že najlepšie je pritom ležať na zemi a byť bez oblečenia! Po týchto slovách ho aj ostatní porotcovia okamžite vyzvali, aby neváhal a svoj „nevšedný talent“ predviedol aj divákom TV show.

Porota a obecenstvo na jeho svojský mini kúsok zareagovali smiechom a búrlivým potleskom, no malá slečna na pódiu, ktorej Jakub zasiahol do vystúpenia, len neveriacky krútila hlavou. Jeho číslo ohodnotila slovami : „Toto nie je lachtan!“ a verejne priznala, že sa jej to vôbec nepáčilo. Nuž zdá sa, že Jakub si musí ešte poriadne preštudovať zvieraciu ríšu, aby mohol nabudúce napodobniť nejaké zvieratko! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=rqvGy5dMtlk

Zdroj/Foto: YouTube