Po tom, čo sa televízni diváci dozvedeli meno siedmeho výhercu šou Česko Slovensko má Talent, nastal na sociálnych sieťach doslova ošiaľ. Malá Nikoleta Šurinová sa stala terčom drsnej kritiky, pričom ľudia nešetrili pohoršením a dokonca i vulgarizmami.

Na dané bojkotovanie verejnosti sa dokonca rozhodla zareagovať i samotná televízia. Kompetetné vedenie JOJ-ky tak zverejnilo príspevok, kde si v úprimnom a trefnom príspevku mladú víťazku obhájilo. Prečítať si ho môžete >>>TU<<<.

Nikoleta Šurinová v šou Česko Slovensko má talent

Na rad prišlo aj vyjadrenie samotnej bubeníčky. Nikoleta totiž najnovšie zareagovala na otázky čitateľov Nového Času, pričom prezradila nielen to, na čo použije poriadne mastnú sumu, ale i to, ako vníma nenávistné komentáre zo strany určitej sorty divákov.

Myslím, že to zvládnem, mám pri sebe rodinu a priateľov. Ja si neprajníkov nevšímam,“ Šurinová uviedla s nadhľadom. „S neprajníkmi sa nestretávam. Moji rodičia sa starajú o to, aké informácie sa ku mne dostanú,“ dodala na stranu obrovskej škále kritiky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

A čo urobí talentovaná kočka s finančnou odmenou? „Kúpim si svietiace paličky a lepšiu techniku, aby som mohla robiť lepšie videá na YouTube kanál,“ prezradila, čím potešila mnohých fanúšikov. Pripravte sa tak zo strany víťazky talentu na nové namakané videá!

Ceskoslovensko ma talent

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/TV JOJ