Mladá talentovaná speváčka Adéla Ferencová, ktorá sa po dlhých rokoch opäť vrátila na súťažné pódiá, sa po úspechoch z detstva rozhodla zabodovať aj v aktuálnom ročníku Česko Slovenskej Superstar, no tento raz bezúspešne. A to aj napriek tomu, že diváci ju vo finále jednoducho chceli mať!

Ich SMS-hlasovanie jej totiž zabezpečilo krásne 5. miesto, a tým pádom aj miestenku vo finálovej zostave, samozrejme, za predpokladu, že by o všetkých desiatich finalistoch rozhodovali diváci pri televíznych obrazovkách. No keďže sa k slovu poslednýkrát dostali aj štyria porotcovia, hlasy od fanúšikov boli sympatickej Adéle úplne zbytočné a jej miesto tak získala Aneta Horňáková či Adéla Kvitová, ktorá si od hlasujúcich divákov vyslúžila až 8. miesto.

Fanúšikovia v tom majú jasno!

Nespokojným divákom s celkovým hodnotením poroty tak neostáva nič iné, ako si len vybiť zlosť na oficiálnom instagramovom účte TV Markíza, kde sa pri fotografii spievajúcej Adély rozpútala vášnivá debata na tému, prečo ich obľúbenkyňa vlastne nepostúpila. A mnohí z nich v tom majú viac než jasno – za všetko vraj môže speváčkina váha, ktorá nie je zrovna TIP TOP, a preto sa im to „na obrazovky jednoducho nehodilo“! Aspoň to je názor jednej z diskutujúcich, ktorú však vo veľkom nasledujú aj ďalší.

„A zase je to všetko o tom vzhľade. Zase sa potvrdilo, že celá SuperStar môže ísť do pr*ele …“ (pipi.ma)

„To, že má nadváhu, je jedna vec. Toto je súťaž o speve, tak nerozumiem komentáre na adresu jej váhy.“ (sisulkab)

„Škoda, že jej nedali šancu kvôli vzhľadu.“ (maya)

„Ešte stále sme tu zacyklení v tom, že nadváha na obrazovku nepatrí? A v súťažiach o speve riešime, či je niekto pekná tvárička s ideálnymi mierami? Hanba, dúfam, že spraví kariéru a vytrie zrak tvorcom a celej TOP 10.“ (proste_brigit)

Adéla však, našťastie, svoj vyhadzov zo súťaže tragicky neberie a účasť v SuperStar vníma len a len pozitívne, čomu nasvedčuje aj jej vyjadrenie zverejnené krátko po vypadnutí zo speváckej šou.

Adélkino poďakovanie fanúšikom

Semifinálové vystúpenie – Without You od Mariah Carey

Zdroj/Foto: Instagram | Video: YouTube