Od druhého rozchodu Moniky Bagárovej a Makhmuda Muradova ubehol takmer rok. Populárna speváčka sa netají tým, že je opäť po uši zamilovaná, pričom jej srdce si získal podnikateľ Leo. Mach však už tiež nie je single.

Približne v rovnakom čase, ako sa Monika Bagárová dala dokopy s Leom, sa meno jej expartnera začalo spájať s účastníčkou druhej série Love Island Sabinou Karáskovou. Makhmud Muradov ale tvrdil, že krásku nepozná, a to napriek tomu, že si mali vymieňať správy, ktoré si dokonca prečítal Sabčin dnes už bývalý priateľ Zbyněk.

Po viac ako troch mesiacoch sa dvojica rozhodla, že už viac fanúšikov nebude naťahovať a povie na rovinu, ako sa veci majú. ,,Čau, ľudia, to som ja, to sme my a chceme sa vyjadriť k situácii, čo sa týka nás dvoch,“ ozvali sa na Instagrame Mach a Sabina.

,,Áno, sme spolu. A chceme vám to povedať cez naše sociálne siete, pretože asi nás máte radi, sledujete nás, keď nie, tak taktiež sledujte, tak chceme vám povedať, že sme spolu a sme šťastní,“ priznali verejne zaľúbenci, ktorí sledovateľom poďakovali za priazeň a popriali im pekný deň.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sabina.karaskovaa, bagarovamonika, makhmud_muradov, YouTube/MMA INSTA STORIES