V roku 1979 začala Slovenská televízia vysielať kultový televízny seriál Spadla z oblakov. Ústrednou postavou detského formátu bola Majka z Gurunu, ktorú stvárnila vtedy iba 10-ročná Zuzana Pravňanská. Od premiéry ubehlo už takmer 40 rokov, a povedzme si úprimne, kto z vás by ju spoznal aj dnes?

Bývalá detská hviezda Zuzana Pravňanská, ktorej nadprirodzené schopnosti závidelo snáď každé dieťa, však už dávno nepôsobí ako herečka a momentálne je zamestnaná ako vodička električky. Pre markizácku Smotánku nedávno prezradila, že konečne našla správnu cestu a médiám sa plánuje vyhýbať aj naďalej. Prečo je tomu tak a prečo sa táto bývalá hviezdička stráni záujmu médií? Od detstva a Zuzaninej popularity už ubehlo veľmi veľa rokov. Táto sympatická krátkovláska si prežila až príliš, pričom má za sebou nejednu ťažkú životnú skúsenosť. Ešte v mladosti sa Zuzana vydala za tyrana, narodili sa jej tri deti a istý čas dokonca žila na ulici.

Zuzanu Pravňanskú si môžete pamätať ešte z filmu „Nekonečná, nevystupovať!“, kde si zahrala so stálicami slovenského šoubiznisu Milanom Lasicom a Júliusom Satinským. Najväčším úspechom ale zostane jej rola Majky z Gurunu v seriáli Spadla z oblakov.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Twitter, TV Markíza, Facebook