Raper Majk Spirit je považovaný za jedného z najväčších fešákov slovenského šoubiznisu, o ktorom sníva nejedna československá deva. Urastený chlap s trendy cibuľkou na hlave dokáže so ženskými predstavami predsa len narobiť divy. Avšak čo sa stane, keď si svoj povestný porast rozpustí? Budete čumieť!

Slovenský raper Majk Spirit žne úspechy nielen na hudobnej scéne, ale aj v dievčenských predstavách. Nejedna z vás by sa určite rada videla po jeho boku. Nedávno však hudobník svoje fanúšičky sklamal, keď prezradil, že neverí na lásku, ktorú chlap dostáva od svojej frajerky, čím naznačil, že najbližšie obdobie zrejme uňho žiadnu romantiku neuvidíme. Celé Spiritove vyjadrenie si môžete prečítať >>>TU<<<.

Bratislavský raper ide s dobou a už niekoľko rokov zdobí jeho hlavu vyčesaný copík. Videli ste ho už ale bez neho? Majk na svojom instagramovom profile zverejnil video, v ktorom má rozpustené vlasy a vyzerá doslova ako Tarzan, pričom od príťažlivého idola má táto jeho podoba na míle ďaleko. Alebo sa vám Michal Dušička páči aj ako divočák?

https://www.instagram.com/p/BlqLNsRjUaZ/?taken-by=majkspirit

Zdroj/Foto: Instagram