Slovenskom otriasla ďalšia šokujúca správa. Tentokrát ide o varovanie všetkých majiteľov štvornohých miláčikov zo strany zúfalej ženy, ktorá na údajný krutý čin poľovníka navždy doplatila stratou milovaného psíka. 

Na túto nechutnú praktiku upozornila Kristína Ch., ktorá na osudný deň nikdy nezabudne. Podľa jej vlastných slov išlo o bežnú prechádzku, stačila ale jedna sekunda a všetko sa zmenilo na nočnú moru. Jej pes Hodor mal byť usmrtený streľnou zbraňou z neznámych príčin. 

Pes nikoho neohrozoval a použitie strelnej zbrane za takých podmienok je neprípustne, o čom svedčí nenahlásenie streľby a následný útek poľovníka z miesta činu,“ vysvetľovala na sociálnej sieti, kde sa prostredníctvom príspevku s fotografiami jej nebohého psa snaží bojovať za pravdu a ochranu ďalších nevinných zvierat. Okrem toho sa v okolí miesta činu nachádzali rodinné domy, osoby a ostatné zvieratá.

„Nie je to ani zďaleka jediný prípad v tejto oblasti. Vinník však ani v jednom prípade nebol dôkladne hľadaný ani potrestaný. Rozhodli sme sa to zmeniť a bojovať proti nezákonnému odstrelu domácich miláčikov v našom okolí,“ dodala a neskôr vyzvala všetkých ľudí, aby pred touto problematikou nezatvárali oči.

Varovanie všetkých psíčkarov

Upozorňujeme, že originálny záber nie je vhodný pre slabšie povahy, pozrieť si ho môžete >>>TU<<<

Foto: Facebook, Depositphotos.com