Určite každá z vás pozná príbeh o magickom Mikeovi, ktorý by svojím tancom priviedol k vyvrcholeniu aj frigidnú starú dievku. Zatiaľ sme filmy Magic Mike a Magic Mike XXL sledovali len za zavretými dverami izby, v osamote. Čo by sa ale stalo, ak by sa jeho vystúpenia naozaj uskutočnili? 

Aj sa naozaj uskutočnia! Budúci rok v marci vystúpi herec, tanečník a producent Channing Tatum na živom predstavení Magic Mike, konkrétne v Las Vegas. ,,Je to pre mňa špeciálny a veľmi osobný projekt,“ povedal. ,,Nejaký čas som na pódiu nebol, ale projekt živých vystúpení, kde budem znova tancovať, mi umožní ženám dať to, po čom vždy túžili,“ hovorí Channing. Chce zmeniť pohľad na striptérov a celkové vnímanie zábavy pre ženy. Podľa jeho slov sa za 40 rokov nič nezmenilo a je čas na revolúciu.

Filmy boli inšpirované skúsenosťami herca z čias, kedy sa živil ako ,,tanečník pre dospelé ženy“, a o svojej hereckej kariére iba sníval. Tatum je jeden z prípadov, ktorý môže povedať, že keď človek naozaj po niečom túži, tak sa mu to aj splní. Do scenára komédie sa premietli aj jeho osobné skúsenosti, v snímke však nehrá sám seba, ale staršieho kolegu. Jeho postavu stvárnil Alex Pettyfer. Uvidíme, možno bude show natoľko úspešná, že sa dostane aj do Európy. Zatiaľ je naplánovaná len na spomínané Las Vegas.

https://www.instagram.com/p/BFAUXy7gCPd/?taken-by=channingtatum

222 klkl channing

Foto: Facebook, Tumblr | Video: Instagram, Youtube