Magdaléna Šebestová spolu s rodinou čelí v novom roku poriadnym nepríjemnostiam. Jej 3-ročnú dcérku totiž počas pobytu v Nízkych Tatrách prepadli vysoké horúčky, a tak sa museli všetci vrátiť do Bratislavy, kde si mysleli, že Ninke pomôže jej detská lekárka. Namiesto toho sa však dočkali hnusnej reakcie.

Miss 2006 si užívala spolu s partnerom Jánom Ďuricom a ich spoločnou 3-ročnou dcérkou relax v Jasnej, až kým na dievčatko neprišli vysoké horúčky. Modelka sa s nimi najprv snažila bojovať po svojom, no keď sirupy nezaberali, rozhodli sa radšej vrátiť domov do Bratislavy, kde má malá Ninka svoju detskú lekárku.

Magda sebestova

„Slečna na recepcii mi s kľudom a naučeným úsmevom povie, že nás neošetria, lebo pani riaditeľka vydala rozkaz nepustiť nikoho ďalej,“ podelila sa o nepríjemnú skúsenosť Magda, ktorá vraj klinike platí ročne nemalú sumu. Ďalej uviedla, že pani riaditeľka zakázala vstup všetkým pacientom, pričom im nakázala ísť na pohotovosť. To by nebolo až také hrozné, keby jej ordinačné hodiny nezačínali o siedmej večer.

„Ak by som Ninke doteraz nerobila zábal a nezrážala teplotu, tak jej prídem k týmto zodpovedným rozhodnutiam zablahoželať,“ uviedla slovenská kráska. Celý jej príspevok si môžete prečítať v priloženom obrázku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sebestova

Zdroj/Foto: Instagram/meggieseb