Martine Zábranskej ide karta! Moderátorke Fun rádia sa minulý rok obrátil život na ruby. Nová láska aj skvelé pracovné príležitosti, vďaka ktorým sa zaradila k najpopulárnejším Slovenkám. A najnovšie Maca dostala ďalší skvelý flek!

Tanečná šou Let’s Dance, seriály Druhá šanca, Svätý Max, relácia Naj škola či hlavná rola v dennom projekte Mama na prenájom. Pracovné aktivity sa Maci Zábranskej úžasne nabaľujú ako snehová guľa, pričom najnovším tromfom talentovanej brunetky je obľúbená šou RTVS!

zabranska

Herečka a moderátorka dostala ponuku účinkovať v úspešnej relácii S úsmevom po Slovensku, pri ktorej nezaváhala ani na sekundu. Ide totiž o ďalší z jej splnených snov. „Tento program som už predtým sledovala v telke. Som fanúšikom celej partie, s ktorou budem cestovať. Každý z nich je moja krvná skupina,“ prezradila nadšená Maca pre Nový Čas.

Obľúbená „mama na prenájom“ ale nebude šiestou členkou známej skupiny, vedľa Mariána Čekovského, Borisa Valábika, Juraja Šoka Tabačka a Dominiky Kavaschovej nahradí Janku Kovalčíkovú.

„Prekvapilo ma, že práve Janka ďalej nebude súčasťou tejto skladačky. Mám informáciu, že bola pracovne vyťažená,“ uviedla kráska s tým, že sa cíti poctená. Za Kovalčíkovou neúčasťou zrejme stojí aj šou Let’s Dance, ktorá Janke nedovoľovala podieľať sa na ďalšom časovo náročnom projekte. Natáčanie nových častí S úsmevom po Slovensku totiž oštartovalo ešte v čase jej súťaženia na parkete.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/macazabranska, Facebook/S úsmevom po Slovensku