Už na prvý pohľad je jasné, že je herečka Kristína Kanátová krásna žena. Mnohí ju však upodozrievajú z úprav. Hviezda seriálu Mama na prenájom má toho dosť, a tak všetkým objasnila, ako to s jej výzorom je.

V súčasnosti si mnohé dievčatá nechávajú zväčšovať pery, a tak i ženy, ktoré ich majú prirodzene veľké, často počúvajú narážky, že sú umelé. Do tejto skupiny patrí aj Kristína Kanátová. Brunetka prezradila, že jej ústa sú často terčom zvedavých otázok.

,,Celé detstvo som sa cítila čudná, že mám väčšie pery ako iné deti. Aj sa mi dosť smiali. Že mám veľké gamby. Že vyzerám ako opica. Dokonca, že mám asi “negerských” predkov. Seriózne. Milionkrát zazneli aj komplimenty, ale zbytočne. A teraz je to takto. Už niekoľko rokov dokolečka čelím otázkam, či som bola na botoxe,“ rozpísala sa na Instagrame obľúbená herečka potom, čo sa jej vo výťahu v strede rozhovoru niekto opýtal, či má napichané pery.

kristina kanatova

,,Tak si vravím, že už stačí. Odpovedám takto hromadne a poslednýkrát, lebo na svete sú naozaj oveľa podstatnejšie veci, ktoré stoja za vašu aj moju pozornosť,“ ukončila rozhorčene predstaviteľka Evy, riaditeľky klinky, v seriáli Mama na prenájom. Tá okrem svojich fotiek z detstva, na ktorých pózuje rozkošné dievčatko s plnými perami, zverejnila i konverzáciu s dámou tvrdiacou, že je neprirodzená.

,,Doteraz som nepodstúpila žiaden kozmetický ani chirurgický zákrok (okrem operácie zlomeného lakťa). A ani sa nechystám. Som ok s tým, ako som sa narodila, aj s tým, že sú okolo mňa oveľa krajšie ženy,“ odpísala neznámej Kristína.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristina_kanatova, mamanaprenajom.markiza