Katka Knechtová nepatrí medzi ženy slovenského šoubiznisu, ktoré by partnerov striedali ako ponožky. Práve naopak, speváčka počas svojej dlhoročnej kariéry väčšinu času vystupovala ako single lady. Ako je na tom teraz?

Rodáčka z Prešova, ktorá sa na hudobnej scéne pohybuje neuveriteľných 25 rokov, sa o svoje lásky s verejnosťou nedelí. Výnimkou bol o 20 rokov mladší spevák Petr Borkovec zo šou SuperStar, kde Katka Knechtová v roku 2018 porotcovala. Dvojica sa postarala o pár škandálov a tak ako rýchlo vznikla, tak aj zanikla.

Nešťastie v láske

Málokto možno vie, že si atraktívna čiernovláska vyskúšala i status snúbenice. Namiesto svadby však prišiel rozchod. ,,Na tomto fronte stále nemám šťastie. Takže sa na to úplne nesústredím a už to beriem asi aj tak nejak športovo, už to neriešim,“ uviedla Katka v rozhovore pre jojkársky magazín Top Star.

Ďalej 42-ročná diva priznala, že jediní chlapi, ktorých má v živote, sú jej synovci. S jedným má dokonca naplánovanú dovolenku v Dubaji. Dúfa však, že nebude na ocot donekonečna a že jej osud dopraje niekoho, s kým by mohla mať aj vlastné dieťa.

,,Veľa ľudí mi hovorí, že sa ma muži boja z nejakých dôvodov. Ale ja to neviem posúdiť. Vlastne sa nie je čoho báť, ja som vo vnútri citlivý a uzravretý človek, aj keď tak nepôsobím,“ vyjadrila sa autorka legendárnych hitov, ako Muoj Bože, Spomaľ, Za tebou či FEA. Takže, záujemcovia o Katkino srdce, máte zelenú!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ/Top Star | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficia