Jednou z najvýraznejších postáv Farmy X bol určite aj fešný model s plnými perami Michal Gajdošech. Práve o jeho ústach sa v radoch fanúšikov často viedli diskusie – mnohí polemizovali, či nie sú „prifúknuté.“ Mišovi už ale tieto otázky išli hore krkom, preto na rovinu povedal, ako sa veci majú.

Michal Gajdošech síce Farmu nevyhral, no určite jej môže vďačiť za poriadne zviditeľnenia sa, keďže sa živí ako model. Pre 28-ročného Slováka žijúceho v Prahe sú okrem namakaného tela charakteristické aj plné pery. Mnohí sa preto na Miša obracajú s otázkou, či podstúpil zákrok a necháva si ich vylepšovať podobne ako jeho kolegyne Karin Dvořáková či Lenka Horníková.

Michal Gajdosech

Keďže fešákovi už zrejme idú neustále otázky na nervy, rozhodol sa, že ľuďom kolektívne odpovie. „Môžem to vysvetľovať 100-krát, že nemám napichané pery, ale asi váš presvedčím len takto. Možno sa taká narodila a možno je to Maybelline a o kučeravých vlasoch ani nehovorím,“ napísal na Instagram Michal, pričom priložil aj dôkaz – fotografiu z detstva, na základe ktorej jasne vidno, že sú Mišove plné pery naozaj prirodzené. „Dôkaz namiesto sľubov,“ doplnil exfarmár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/migajdo