Mnohí z nás by veľmi radi vymenili chladné dni za slnkom zaliate pláže a užili si tak najkrajšie sviatky v roku úplne inak, než býva zvykom. Podobne ako bývalá moderátorka šteklivých programov pre dospelých Zuzana Belohorcová, ktorá so svojou rodinou už niekoľko rokov žije v Miami Beach – no tradičných Vianoc pri rozsvietenom stromčeku sa vzdať nemieni!

O tom, že to budú Vianoce plné luxusu, sme vás už informovali, no fotografie, ktoré Zuzana pridala na svoju sociálnu sieť, dokazujú, že k tým našim bežným slovenským majú predsa len na míle ďaleko! Blondínka sa svojím životom v blahobyte rada pochváli a my jej môžeme len ticho závidieť. Manžel Vlasta Hájek sa o rodinu očividne veľmi dobre stará a Zuzka sa tak môže naplno venovať svojim dvom deťom. Snímky navyše jasne ukazujú, že niekdajšia televízna hviezdička po boku otca svojich ratolestí žiari šťastím, čo jej, samozrejme, prajeme!

Vianoce Zuzany Belohorcovej

,,Dúfam, že ste si užili krásne Vianoce v kruhu vašich najbližších a Ježiško bol bohatý. Prajem vám krásne a pohodové sviatky. Užívajte.“

Foto: Instagram