Raper Ego na rozdiel od svojho najväčšieho parťáka a bráška Rytmusa dlho nezaháľal a skočil „do toho“ už vo veku 25 rokov. Michal Straka je tak už deväť rokov ženatý s gynekologičkou Petrou, s ktorou majú dve krásne dcérky. A práve včera bol ten deň, kedy dvojici v minulosti odbili svadobné zvony – rodinka výročia oslávila v Dubaji.

Na verejnosti drsný raper, v súkromí milujúci manžel a otec. Taký je Michal Ego Straka, ktorý sa ako jeden z mála mužov v slovenskom šoubiznise môže pochváliť dlhodobo stabilným a najmä šťastným vzťahom. Keď všetko ide, ako má, treba to aj patrične osláviť. 34-ročný hudobník z Piešťan preto svojmu 9. výročiu s manželkou Peťou vzdal poctu vo veľkom štýle.

Tomu sa povie parádna oslava

Rodinka sa vybrala do ďalekého Dubaja dýchajúceho luxusom. Časť svojho veľkého dňa strávila aj v najvyššej budove sveta Burj Khalifa, kde si užila chutné jedlo a nádhernú panorámu na mesto. Pohľad na Strakovcov je naozaj úžasný – lásku a harmóniu z nich cítiť aj cez obrazovku. 🙂

Ego sa vyzliekol

Okrem toho sa Ego na Instagrame pochválil záberom z bazéna, vďaka ktorému máme možnosť vidieť, čo na koncertoch ukrýva pod veľkými mikinami. K šmrncovnému vzhľadu mu určite dopomáhajú aj štýlové melónové trenky a kvapky vody stekajúce po jeho tele. Veru, raperovej manželke Peťke je čo závidieť.

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube