Mnoho ľudí má ešte aj v dnešnej dobe voči psychickým problémom predsudky, v dôsledku čoho sa pacienti bojujúci s rôznymi ťažkosťami o svojom stave hanbia rozprávať nahlas. Známa exfarmárka Lucia Gachulincová však ako jedna z mála vystúpila z radu.

Lucia Gachulincová, známa vďaka svojmu účinkovaniu vo Farme 8, sa rozhodla vyjsť s kožou na trh a prehovoriť o téme, ktorá je ešte stále v našej spoločnosti viac-menej tabu. Lucka sa totiž verejne vyjadrila, že trpí úzkostnou poruchou a neštítila sa tak priznať, že je psychiatrickým pacientom.

Atraktívna brunetka túži mimoriadne osobným priznaním pomôcť ľuďom bojujúcim s rovnakým problémom. ,,Nechcem, aby sa mne podobní ľudia báli liekov a žili preto neplnohodnotným životom,“ uvádza pri svojom videu na YouTube, v ktorom hovorí, aký je život s antidepresívami. Mesiac po jeho zverejnení sa ale Lula fanúšikom na Instagrame pochválila skvelou správou – psychiatrička jej znížila dávku liekov a jedny úplne vysadila, pričom exfarmárka k informácii priložila spokojný záber spred ambulancie.

Lula z Farmy

Následne sa však v niektorých médiách začali objavovať informácie, že Lula skončila na psychiatrii, čo sa dostalo aj k samotnej kráske z Považskej Bystrice. Na svojom profile preto na rovinu povedala, ako sa veci majú. ,,Ja som na žiadne psychiatrii nebola, nikdy som tam nebola hospitalizovaná, kde pacient trpí a fakt je s ním už veľmi zle a ostáva tam minimálne tri týždne bez telefónu, bez vecí a bez všetkého. Ja som sa vedome rozhodla, že bude lepšie, keď s týmito stavmi, ktoré som mala, pôjdem ku psychiatričke, nie ku psychologičke, ku ktorej som tiež chodievala, a nastolím si liečbu medikamentmi,“ bývalá farmárka uviedla informácie na pravú mieru. Klobúk dole za úprimnosť!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Luline video o tom, aký je život s antidepresívami

Zdroj: YouTube, Instagram/llnzz | Foto: Instagram/llnzz