Lucia Gachulincová sa dostala do povedomia vďaka reality šou Farma. Od jej ukončenia nadobudla širokú škálu fanúšikov na sociálnej sieti, kde sa najnovšie rozhodla prehovoriť o vážnej autonehode. Z jej slov pritom naskakujú doslova zimomriavky.

Lucia Gachulincová, známa pod pseudonymom Lula, zarazila všetkých fanúšikov. Mladá podnikateľka pochádzajúca z Považskej Bystrice sa totiž rozhodla otvorene prehovoriť o najhoršom dni jej života, kedy takmer prišla o život, pričom za všetko mohol opitý šofér.

Keď som mala 7 rokov, mali sme autonehodu. Opitý šofér do nás nabúral, pretočil nám párkrát auto a ja som nepripútaná preletela cez čelné sklo von na cestu,“ opísala zdrvujúci zážitok a následne uviedla i fakt, že ju museli spolu s jej rodinou náhle hospitalizovať.

Som sa prebrala v nemocnici a keď som sa pozrela do strany, videla som mamu, ktorá mala ten taký nákrčník a mala zavreté oči. Strašne som sa zľakla, plakala som,“ priznala pred tisíckami fanúšikov pocity, aké si vie predstaviť len málokto.

Lucia Gachulincová s mamou Denisou

Následky jej zostali dodnes

Z celej situácie si mladá ex-farmárka odniesla spomienku v podobe jaziev, za ktoré sa však podľa jej vlastných slov nehanbí. Práve naopak, je na ne pyšná. „Mala som rozbitú hlavu, doteraz tam mám hrču a jazvu, na líci mám mini jazvu a aj na ruke, ale najviac bolelo, keď mi sestra umývala vlasy od zaschnutej krvi,“ uvádza.

Lucia sa silnú spomienku z minulosti rozhodla zverejniť najmä s cieľom motivovať ľudí v tom, aby sa za svoje jazvy nehanbili. Či už na tele, alebo na duši.Ak si myslíte, že to určuje, akým ste človekom, tak máte pravdu. Lebo vás to spravilo silnejšími,“ dodáva na záver v príspevku, ktorý si v celom znení môžete prečítať v článku nižšie.

https://www.instagram.com/p/BzLY_E1I4jU/

Zdroj: Instagram/llnzz | Foto: Facebook/D.Š., TV Markíza, Instagram/llnzz