Lucia Gachulincová sa do povedomia dostala vďaka reality šou Farma. Odvtedy sa mladá kráska z Považskej Bystrice môže tešiť veľkej priazni fanúšikov, pre ktorých si najnovšie pripravila dychberúce zábery. Dokonca ukázala viac, než by sme od nej čakali!

Lula sa po ukončení natáčania Farmy presťahovala do hlavného mesta, kde okrem štúdia pracuje na podnikaní s vlastnou značkou mihalníc. Tmavovlasá ex-farmárka si okrem daného predaja privyrába aj na sociálnej sieti, na ktorej od ukončenia reality šou nazbierala desaťtisíce priaznivcov.

Na rozdiel od mnohých bývalých účastníčok spomínanej šou sa Lucia svojimi vyzývavými krivkami neprezentuje, a to i napriek tomu, že na svojej postave pravidelne „maká“ vo fitness centre. Najnovšie však počas profi-fotenia s Luciou Žofčíkovou, ktorej sa pred objektív postavilo už množstvo známych krások, urobila nečakanú výnimku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lula tak po dlhom čase odhalila svoje vyšportované telo, pričom na sebe okrem spodného prádla a hodvábneho župana nemala vôbec nič. Musíme uznať, že sa rozhodne má čím pýšiť – jej pikantnú foto si môžete pozrieť po kliknutí >>>SEM<<<.

Zdroj/Foto: Instagram/llnzz, luczofcik.photography