Svet slovenského šoubiznisu zasiahla ďalšia búrka v podobe hádky dvoch tvárí televízie Markíza. Lucia Gachulincová, ktorá sa zviditeľnila v reality šou Farma 8, si totiž verejne vymenila poriadne ostré názory s Michaelou Gubranovou – jednou z moderátoriek relácie Se*y šport na stanici Dajto, známou pod pseudonymom Mikela.

Lucia a Mikela mali v minulosti už nejeden konflikt práve kvôli produktom na chudnutie, ktoré obe propagovali na sociálnych sieťach. Gachulincová však po čase od tejto spolupráce odstúpila kvôli tomu, že má ísť podľa jej slov o klamlivý výrobok zavádzajúci ľudí. Viac o tomto spore, do ktorého bola zapletená i Eva Zelníková z Farmy 9, si môžete prečítať >>>TU<<<.

Opäť lietali „facky cez storíčka“…

Neprešla dlhá doba a obe dievčatá si znova majú čo povedať. Stalo sa tak po tom, čo Lucia obdržala od fanúšikov otázku o tom, čo ju motivovalo k cvičeniu. Ex-farmárka sa v danom momente neudržala a pred zrakmi tisícov sledovateľov uviedla, že je to práve Mikela, ktorú označila slovom „bachratá“. Ty sa choď už zabiť, zabiť sa choď radšej,odkázala jej následne.

V krátkom čase sa na tieto verejné videá rozhodla zareagovať i samotná Mikela, ktorá spočiatku nešetrila poriadne ostrými vyjadreniami. „Sa s týmto nejdem zapodievať, s nejakým deckom, ktoré točí po*no, či respektíve š*ká v telke na verejnosti,“ ohradila sa, pričom vyzdvihla Luline účinkovanie na Farme.

Po týchto prchkých slovách sa však Mikela pustila i do Luciinho podnikania s mihalnicami z norky sibírskej, keďže sa ex-farmárka len nedávno pohoršovala nad ľuďmi, ktorí týrajú zvieratá púšťaním ohňostrojov.Zástankyňa zvierat? Kožuchy, mihalnice, ktoré propaguje akože ošklbala norku,“ rozhorčovala sa.

Následne tvár televízie Dajto načrela i do poriadne nechutných vôd. Mikela si totiž začala uťahovať z Lulinej úskostnej poruchy, o ktorej nedávno prehovorila na svojom YouTube kanáli, kde uviedla, že je približne polroka na antidepresívach. „Dúfam, že chúďatko neskoční na psychiatrii,“ afektovala s iróniou. Podľa mňa si teraz dá xanax alebo nejaký lexaurin, pokračovala v nechutnom urážaní, pričom si celý tento nezmyselný spor môžete pozrieť na videu nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Lucia Gachulincová, Michaela Gubranová, Eva Strážnická