Po letnom hite „Horúca láska“ prichádza bývalý superstarista Lukáš Adamec s novou piesňou „Dýchaj!“ Ide o chytľavý tanečný song, ktorým sa spevák snaží poslať odkaz všetkým ženám: „Všetky ste krásne a ľúbime vás!“

Uplynulý rok prekvapil víťaz speváckej súťaže Superstar fanúšikov letným hitom „Horúca láska“, kde Lukáš spieva o vzťahu rómskeho dievčaťa a „bieleho chlapca“. Pieseň sa veľmi rýchlo stala rádiovým hitom a videoklip bol jedným z najsledovanejších slovenských videí roku 2017.

Anorexia a sila priateľstva

Tentoraz prichádza Lukáš so skutočne veselým singlom, ktorý však rieši veľmi závažnú tému a tou je porucha prijmu potravy, teda anorexia. Vo videoklipe dokonca účinkuje neznáma slečna, ktorá sa aktuálne lieči z choroby, postihujúcej čoraz viac mladých žien.

Spevákove vtipné „tanečky“ striedajú vážne zábery na neznáme dievča, ktoré chce účinkovaním vo videoklipe pomôcť ďalším ženám, ktoré trpia touto závažnou chorobou. Bývalá Superstar sa na adresu odvážnej baby vyjadrila nasledovne: „Slečna, ktorá sa podujala s nami poukázať na problémy mnohých nielen dám, je skutočná bojovníčka. Našla silu bojovať so svojim problémom, uvedomuje si skutočnosť, preto si tento klip skutočne vážim. Podľa jej slov sú scény vo videoklipe naozaj autentické. Človek v zrkadle nevidí seba a pomôžu až skutoční priatelia.”

A čo odkazuje poslucháčom samotný sympaťák? „Klip je aj príbehom uvedomenia si, že blízky človek potrebuje pomoc a že i priateľská láska môže zachrániť. Chcem však  upozorniť aj na to, aby sa dámy netrápili tak nad kilami, lebo to môže skončiť veľmi zle. Preto odkaz odo mňa znie: Dievčatá, ženy, dámy… všetky ste krásne a ľúbime vás!

My s Lukášom súhlasíme a odporúčame vyhodiť váhy do smetí, dať si tabuľku čokolády a pustiť si tento inšpiratívny klip >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram