Herečka a moderátorka v jednej osobe Lujza Garajová Schrameková sa momentálne nachádza na výslní svojej kariéry. Okrem toho, že je jednou z ústredných postáv v obľúbenom jojkárskom seriáli Naši, sa z nej stala aj nová moderátorka siedmej série show ČeskoSlovensko má Talent. Nadaná zabávačka sa ale pred pár hodinami zverila fanúšikom s otrasnou skúsenosťou.

Lujzu poznáme z televíznych obrazoviek ako večne vysmiatu a zábavnú osôbku, ktorá svojím osobitým šarmom a skvelým zmyslom pre humor dokáže pobaviť množstvo divákov. V programoch TV JOJ sa objavuje čoraz častejšie a jej popularita prirodzene stúpa. Herečka, samozrejme, nechýba ani na sociálnych sieťach, kde pravidelne zásobuje fanúšikov veselými príspevkami a historkami z pracovného aj súkromného prostredia.

lujza garajova schramekova

Hviezda seriálu Naši sa rozhodla predviesť verejnosti aj inú než veselú stránku svojho života. Ukázala preto fotografiu z tohtoročnej dovolenky, na ktorej zažila bolestivý zážitok. „Leto skončilo… smutné… dajme bokom spomienkový optimizmus a spomeňme si, aké to bolo… stúpiť na ježka!“ zverila sa fanúšikom obľúbená brunetka. O tom, že to muselo poriadne bolieť, niet pochýb, no veríme, že Lujza je silná žena a z nepríjemného zážitku sa už dávno otriasla!

lujza garajová schramekova

Zdroj: Instagram/Lujza_g_s | Foto: Instagram/Lujza_g_s