Lujza Garajová Schrameková je jednou z mála žien slovenského šoubiznisu, ktorej sa podarilo preraziť nielen ako herečke, ale aj ako kvalitnej zabávačke. Aktuálne dokonca hviezdi i ako moderátorka jojkárskej šou ČeskoSlovensko má talent. Okrem toho však točí aj iné projekty, z ktorých neváha sem tam hodiť do éteru nejaké vtipné momentky.

Lujza sa už stala neodmysliteľnou súčasťou televízie JOJ, kde pravidelne baví divákov svojráznym zmyslom pre humor a prirodzeným prejavom. V siedmej sérii talentovej šou tvorí spolu s ostrieľaným českým hercom Davidom Gránským zohratú dvojku, ktorá originálnym spôsobom komentuje vystúpenia súťažiacich.

lujza garajova

Úspešná stand-upistka je však v prvom rade obľúbenou hlavnou hrdinkou vydareného rodinného seriálu „Naši“, kde stvárňuje manželku známeho herca Mariána Miezgu. Ak aj vy patríte medzi jeho diváčky, viete, že v ňom nie je núdza o veselé scénky a poriadne vtipné hlášky. Komička najnovšie zverejnila snímku, ktorá svedčí o tom, že aj samotné natáčanie tohto seriálu musí byť riadna sranda!

Na Lujzinom profile na sociálnej sieti sa totiž objavila zaujímavá fotografia z kúpelne, v ktorej sa tlačí až 6 ľudí. Okrem dvoch hlavných postáv sa ďalší štyria členovia televízneho štábu nachádzajú priamo vo vani. Z tejto netradičnej pozície sa zrejme snažia zachytiť tie najlepšie momenty pre ulahodenie oku divákov. Túto úsmevnú fotku herečka doplnila komentárom „Dobrého štábu sa do vane veľa zmestí.“ Ako môžeme vidieť, práca na zábavnom jojkárskom seriáli musí byť jedna veľká radosť! 🙂

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                               ho >>>TU<<<

lujza garajova schramekova

Zdroj/Foto: Instagram/ lujza_g_s