V predvianočnú noc sa nad Los Angeles zjavil veľmi podivuhodný objekt, ktorý prinútil domácich, vrátane niekoľkých celebrít uveriť, že mimozemšťania skutočne existujú. Twitter aj Instagram následne zaplavilo množstvo detailných fotografií záhadného útvaru, pričom vysvetlenie prišlo až o pár hodín strachu neskôr.

Za všetkým stojí firma SpaceX, ktorú vlastní megaúspešný inžinier, podnikateľ a generálny riaditeľ automobilky Tesla Motors, Elon Mask. Za pomoci vyslanej rakety a jej desiatich satelitov tak na oblohe odohral divadlo, ktoré takmer spôsobilo infarkt nemalej hŕstke obyvateľov.

UFO Los Angeles SpaceX

A platí to aj pre celebrity! Demi Lovato, Orlando Bloom alebo Madison Beer cvakli a zverejnili bielu žiaru presne vo chvíli, keď sa zjavila. Ani po vysvetlení však niektorí z nich nechcú uveriť, že to, čo ich oči videli, naozaj nebolo UFO. Napríklad taká Demi na Twitter napísala: „Hovorím, že to, čo tvrdí SpaceX, je blbosť.“ Podobne ani jej kolegyňa Zendaya nechcela uveriť: „Bola som si takmer istá, že je to UFO…“

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram, Twitter