Po tom, ako moderátorka Jasmina Alagič presne na Štedrý večer verejne oznámila najkrajšiu novinku, strhla sa okolo zamilovanej dvojice lavína obrovského záujmu. Mnohí tak čakali, aký postoj k horúcej informácii zaujme Rytmusova bývalá partnerka Dara Rolins – to, čo však nastalo po jej reakcii, zrejme nik nečakal.

Reakcia populárnej speváčky na seba nenechala dlho čakať, nakoľko ju k tomu nabádali štipľavé poznámky od ľudí. „Dara, karma je zdarma. Mala si to vedieť skôr, že Rytmus bude chcieť mať dieťa. Už je neskoro teraz plakať,“ objavil sa provokatívny komentár k najnovšiemu príspevku úspešnej umelkyne. Rolins tak už podobný nátlak verejnosti nevydržala a začala sa rázne obhajovať.

Dara Rolins

Ex-partnerka sebavedomého rapera sa rozhodla na túto tému otvorene prehovoriť a požiadala odvážneho fanúšika, aby sa nestaral do vecí, ktorým nerozumie. Tiež sa vyjadrila, že jedným z dôvodov rozpadu jej vzťahu s Rytmusom bol dobre známy fakt, že s ním dieťa jednoducho mať nechcela. Viac si môžete prečítať — TU—

Dva tábory

Darine slová rozpútali hotové peklo a rozdelili ľudí na dve skupiny. Na strane jednej sa ocitli pobúrené osoby, ktoré sa do speváčky pustili práve kvôli jej vyjadreniu. „Nie som fanúšik Rytmusa a Jasminy už vôbec nie, ja len nechápem, že keď si teda nechcela mať dieťa s Rytmusom, lebo si pravdepodobne zistila, aký je, a že ti za to nestojí, prečo si potom spomínala na 8. október? Keby som ja raz nechcela dieťa s niekým, tak na neho ani nespomínam, “ ozval sa jeden z komentujúcich.

„Ty si s ním dieťa nechcela? Tak prečo si v priebehu tých rokov niekoľkokrát opakovala, že za bábätko budete radi, že tomu dávaš voľný priebeh a keď príde tehotenstvo, budeš rada, keď vás Boh obdaruje? A zrazu nechcela… Je to, samozrejme, vaša vec, ale teraz určite klameš,“ znela ďalšia z reakcií.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Druhá skupina ľudí si však hudobnú ikonu zastala, pričom sa ju snažila potešiť slovami podpory. „Darinka, zvládate to skvele, ste úžasná, držím päste naďalej. Netreba naozaj dávať pozornosť takýmto prízemnostiam, „ utešovala známu Slovenku jedna z fanúšičiek. V priebehu pár hodín sa teda na oficiálnom profile Dary Rolins rozpútala nečakaná hádka, ktorá speváčku asi veľmi nepotešila.

Dara Rolins

Zdroj: Instagram/Dararolins_vermi | Foto: Instagram/Rytmusking, DaraRolins_vermi, Dararolins.fans, DaraRolins.family