Dara Rolins má za sebou životnú udalosť, z ktorej sa bude určite ešte veľmi dlho spamätávať rovnako ako jej fanúšikovia. Pred vypredanou O2 Arenou v sobotu večer dokázala, že titul diva jej právom patrí! 

Pri príležitosti svojich decembrových 50. narodenín Dara Rolins usporiadala mega koncert, aký náš domáci šoubiznis ešte nezažil. Pred skandujúcim davom obdivovaná kráska zmapovala známymi hitmi celú kariéru.

Na nablýskanej šou blondínka, ktorá sa predviedla v niekoľkých kostýmoch, privítala viacerých hostí. Najväčším prekvapením však boli určite jej bývalý partner Patrik Vrbovský alias Rytmus a dcéra Laura. Kým s raperom Dara roztancovala publikum songom Party DJ, po čom si od neho vypočula hrejivé slová, s Lolou odrovnala fanúšikov rovno dvomi skladbami Stále dookola a Zákon.

Československá hviezda sa neraz vyjadrila, že Laura neplánuje ísť v jej šľapajách. O to úžasnejším zážitkom bolo vidieť veľký talent očarujúcej 14-ročnej slečny po boku známej maminy, pričom išlo o vôbec Lolino prvé vystúpenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins & Laura Homolová – Stále dokola

Dara Rolins & Laura Homolová – Zákon

Zdroj/Foto: YouTube/ Martin Matějka, Instagram/dararolins_vermi