Na Štedrý deň obletela slovenské médiá horúca správa o tehotenstve Jasminy Alagič. Táto novinka spôsobila v radoch fanúšikov hotový ošiaľ, no našli sa aj takí, ktorí si na adresu Rytmusa a jeho snúbenice neodpustili pár štipľavých poznámok. O slovo sa príhlásil aj populárny Martin Jakubec!

Len pred pár hodinami sme vás informovali o tom, že z prominentného páriku sa už čoskoro stanú šťastní rodičia. Na túto tému sme vám priniesli niekoľko článkov, vďaka ktorým ste mohli získať detailný prehľad o aktuálnom ostro sledovanom dianí. Na naše prekvapenie si tieto pikošky nenechal ujsť ani samozvaný odborník na všetko – spevák Martin Jakubec.

Martin Jakubec

Novopečený ženáč sa tak prostredníctvom komentárov k našim článkom tvrdo pustil do rapera a jeho tehotnej partnerky. Na margo očakávania bábätka vypustil do éteru ostré slová, ktorými narážal najmä na fakt, že Jasmina a Rytmus sú podľa neho na dieťa už pristarí. Zároveň nezabudol podotknúť, že celá kauza je zase len obyčajný výmysel. Svojimi ďalšími vyjadreniami tiež poriadne dourážal nielen ohnivú Balkánku a hudobníka Patrika, ale aj ich fanúšikov. Viac o Martinovom šokujúcom prejave si môžete prečítať  —TU—

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus a Jasmina

Ľudia sa vzbúrili

Ohlasy od našich fanúšikov na seba nenechali dlho čakať. Prostredníctvom komentárov tak mnohí z čitateľov ostro napadli manžela Božanky Verešovej, pričom apelovali aj na vysoký vek jeho partnerky. „Jakubec je len smutný, lebo on s jeho archeologickou vykopávkou deti nebude mať nikdy, “ ozvala sa čitateľka Katarína. „Hnusný zakomplexovaný chlap, ktorý radšej rieši životy iných, ako by mal riešiť ten svoj,“ pridala sa ďalšia z komentujúcich.

Podobných reakcií sa objavilo mnoho, a negatívne odkazy plné hnevu naďalej pribúdajú. Zdá sa tak, že populárneho Slováka majú už v zuboch viacerí ľudia, no jemu to stále akosi nestačí. Na útoky totiž častokrát reaguje podráždene a dokonca nemá problém označovať ľudí ani nechutnými vulgarizmami. Uvidíme, ako na speváka doľahne drsná kritika od našich čitateľov.

martin Jakubec

Martin Jakubec

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Facebook/Slovakwoman.sk, MartinJakubec, Instagram/Jasmina_alagic