Spevák Miro Jaroš sa netají tým, že má s maminou veľmi blízky vzťah. Niet sa tak čomu čudovať, že sa hudobníka dotklo, keď si nedávno prečítal nemiestne komentáre smerované na najdrahšiu osobu jeho života.

Ľudia vedia byť mimoriadne zlí a krutí, obzvlášť na sociálnych sieťach, kde môžu v tichosti chŕliť nenávisť. Spevák Miro Jaroš sa už neraz stretol s kritikou. Avšak ťažkú hlavu si z nej nerobí, pokiaľ sa hejteri nezačnú vyjadrovať k jeho blízkym. To už ho nemálo zabolí pri srdci.

Nenávisť plodí nenávisť

,,Niekto ma označil v komentároch pod článkom, ktorý vyšiel o mne a mojej mame vraj: „Miro, preboha, daj matke spraviť zuby, nech sa tu takto nevyškiera!“ ALEBO “Pani by sa mala nad sebou zamyslieť a nie vystavovať svoj chrup na verejnosti“ písalo sa v ďalšom príspevku,“ zdôveruje sa na sociálnej sieti obľúbený interpret. Miro priznal, že doňho vošiel hnev, negatívne komentáre sa však snažil predýchať. 

,,Potom si hovorím: V čom budem lepším človekom, ak to vrátim ďalším útočným komentárom? Nenávisť plodí nenávisť. Tu som sa zastavil…,“ pokračuje, upozorňujúc na dôležitú vec. Spevákova mamina totiž prekonala rakovinu.

,,Po ťažkej liečbe ožarovaním sa jej zničili zuby. Daň za to, že sa vyliečila. Nikdy o tom nehovorila, ale domnievam sa, že to pre ňu nebolo ľahké. Napriek tomu počas celej liečby bola optimistka a keď sa vyliečila, zobral som ju na dovolenku, aby si po náročnej liečbe oddýchla. Tešili sme sa, že je zdravá a natočili sme spolu videoklip. Nič nie je lepšie. Bola v ňom sama sebou, spontánna, smiali sme sa a tešili zo života. Naplno,“ píše kráľ detských hitov.

Bude sa smiať vždy, keď bude mať dobrú náladu

Ako sa Jaroš ďalej vyjadril, mrzí ho a ťažko sa mu chápe, že niektorí musia pichať do človeka, ktorý je šťastný, no nevyzerá podľa ich predstáv. ,,Keď som jej povedal, že mám potrebu napísať o tom, čo ma hnevá, povedala: „A napíš tam, že Jarošová sa bude smiať vždy, keď bude mať dobrú náladu. So zubami či bez nich!“ celá ona. Zamyslel som sa, prečo mám potrebu o tom písať?! Rád by som využil to, že tu mám mnohých z vás a rád by som k vám prehovoril…“ 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Buďme k sebe láskaví

Na záver Miro všetkým posiela silnú úvahu nabádajúcu k zamysleniu. ,,Čo je šťastie? Niekto môže za vrchol šťastia považovať úspech v kariére, že má milujúceho partnera či skvelú rodinu. Pre niekoho môže byť vrcholom šťastia parádny chrup, pre iného to môže byť, že vyhral boj nad zákernou chorobou. Sme rôzni, aj naše hodnoty sú iné. Skúsme byť však k sebe láskaví. Zastavme sa predtým, než začneme s kritikou. Hlavne keď nepoznáme súvislosti.“

Celý príspevok Mira Jaroša

Zdroj/Foto: Facebook/Miro Jaroš